Процес

подання заявок

Якщо у вас є інноваційна ідея, яка стосується вирішення конфліктів, зберіть команду щонайменше з 3-х чоловік і заповніть форму заявки. Команда має бути афільована з громадською організацією. Кінцевий термін подання заявок – 11 січня 2019 року.

Після завершення прийому заявок усі вони будуть перевірені на відповідність технічним критеріям. Заявки, які відповідають умовам конкурсу та подані у зазначені терміни, будуть оцінені за змістовними критеріями.

підтримка

Під час проведення конкурсу команди зможуть скористатися допомогою українських експертів, а також отримають підтримку у клініках конкурсу “Виклик: інновації для вирішення конфлікту”. Наприклад, зможуть проконсультуватися щодо підбору учасників команди та оформлення ідеї для подачі заявки. Клініки будуть організовані онлайн.

Питання просимо направляти у письмовому вигляді на офіційну електронну адресу конкурсу “Виклик: інновації для вирішення конфлікту”: irma.pidtepa@cmi.fi
У темі листа потрібно вказати «challenge».

Після закінчення подачі заявок десять (10) ідей з найбільшим потенціалом будуть відібрані організатором конкурсу для участі в інкубаторі.

Інкубатор з соціальних інновацій триватиме два дня. Команди-фіналісти працюватимуть з менторами та іншими регіональними експертами, щоб вдосконалити свої ідеї.

Інкубатор

Інкубатор – це інтенсивна креативна сесія тривалістю два дні з залученням провідних експертів із різних сфер. Під час інкубатору команди доопрацювуватимуть їх конкурсні ідеї. Експерти допоможуть уточнити мету проекту, його цільові аудиторії та план реалізації.

Нагороди

Команда (команди), що має найбільший потенціал, отримає нагороду у фіналі конкурсу. Нагородою є грант у 10 000 доларів США. Грант надаватиметься принаймні одній, але не більше, ніж трьом найсильнішим командам за рішенням журі. За необхідності журі може ухвалити рішення розподілити нагороду між декількома командами.